Geyik Bizde *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...........

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ecE. [ cins insanında başlığı böyle olur :D ]

4 posters
YazarMesaj
^damLa .. _>
Admin
Admin
^damLa .. _>

Kadın

ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] Empty
MesajKonu: ecE. [ cins insanında başlığı böyle olur :D ]   ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] EmptyCuma Ara. 12, 2008 7:27 pm

Gerizekalı*m.
Hayvan*ım.
Dana*mm.
Of az küfürleşmiyoruz seninle.
Ama harika bişeysin
İmo*m x)
Bitanem Benim ..
Unutulmıcaksın Bende.

ecE.m Hakkında yorumlaaaarr ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 725194
http://geyikk.forummum.com
twiggX
Admin
Admin
twiggX

Kadın

MesajKonu: Geri: ecE. [ cins insanında başlığı böyle olur :D ]   ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] EmptyCuma Ara. 12, 2008 7:56 pm

*onunda aq.bunun da aq.şunun da aq.hele birisi war ki onun taaaa aq!hadi seni mi kırcam hügonun da aq ds:
*sevdiğini yakalayamıyorsan, yakaladığını seveceksin 8)
*iki elinde bavul olan bir kel, uzaktan iki daşak bi zike benzer! :Ç

(13:15) ': dorukhan :|
(13:16) "Yapıştırılan_Veri_88ef.jpg" dosyasının aktarımı tamamlandı.
(13:16) #.ecc?: gelio:|
(13:16) #.ecc?: çok yanlş bi yerini çekmş ama şekermiş:D
(13:16) ': açmış bacaklarını :F:F:F
(13:16) #.ecc?: :n;F
--------------------------------------------------------------------------
(13:31) #.ecc?: ps açılmıyo:)
(13:31) ' : ne güzel(L)
(13:31) #.ecc?: kahretsn(L);F
(13:31) ' : kader işte(L):D
(13:32) #.ecc?: açldı:D
(13:32) ' : oley :x
(13:56) #.ecc?: yok gerk yok:Fşu kaşar pc düzelse:D
(13:56) ' : :F:F
(13:57) ' : kızmı die bi espiri yapsam :)
(13:57) #.ecc?: bilmiyorm:Dtop glba:-O
(13:57) ' : asdfghjkli:G
(13:12) #.ecc?: baz gaza askim bas gazaa(au)
(13:12) #.ecc?: hatrladn mı:Z
(13:12) ' : bzm şarkııııııııııııds::D
(13:12) #.ecc?: ivit:İ
(14:20) #.ecc?: 15 tatil ordaym dmla
(14:20) ' : küstüm
(14:20) ' : YEMN ETTT
(14:20) #.ecc?: snn içn(L)
(14:20) ' : ALLAHHHHH :X
(14:20) #.ecc?: vlla(L)
(17:33) #.ecc?: NEEEEĞĞĞĞĞ:|
(17:33) ' : evet:D
(17:33) #.ecc?: OOOOO
(17:33) #.ecc?: HHHHH
(17:33) #.ecc?: AAAAAA
(17:33) #.ecc?: !!!!!!!!!!!!!!!!!!
(17:33) #.ecc?: :|:|:|
-------------------------------------------------------------------------
(18:12) #.ecc?: dmmla cddn
(18:12) #.ecc?: svlce çktı boku yedk.
(18:13) ' : ne sivilcesi:D
(18:13) #.ecc?: bildiğin svlce.
(18:13) #.ecc?: kıçımda
(18:13) #.ecc?: of aq:D
(18:13) #.ecc?: yzmde:D
(18:13) ' : kıçındamı :|
(18:13) #.ecc?: sikim.
(18:13) #.ecc?: şakaydıüfüü
(19:03) #.ecc?: altıma işicem.:D
(19:04) ' : işe(L)
(19:04) #.ecc?: gidiyorm(L)
(19:04) #.ecc?: gelicm
(19:04) #.ecc?: işicm
(19:04) #.ecc?: çok geldi vlla
(19:04) #.ecc?: dayanamıcm
(19:04) #.ecc?: yoksa
(19:04) #.ecc?: durum dehşt
(19:04) #.ecc?: umut ediyorm ki
(19:04) #.ecc?: gldiğimde
(19:05) #.ecc?: goktgu adlı slk online olsn(L)
(19:05) #.ecc?: hadi :f gittim :f
(19:05) ' : git:D

Ece'm. ds: Bi tanem bi bi bi bi. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 725194 Hayatımda değer verdiğim tek insan. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 543796 Canım kadar seviyorum onu ya. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 725194
Bi malın dediği gibi aramızdaki "aptal ilişki" dahada çok bağladı bizi birbirimize.Aptalsa aptal ben seviyorum bu ilişkiyi.ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 123706
Ayrıca kimseyide germez.Öyle nutuk atılcak bi rütbeniz yok hayatımızda.Neyse konu sapmasın oralara zor tutuyorum zaten kendimi.ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 216103

Hergün arar bu beni. :D Babasının paralarına acıyorum artık ya. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 725194 Ama olsun aramamzlık etme. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 216103 Netten ev numaramı bilen tek kişi :|
Kendimden çok güveniyorum ona.Helede son yaşadığımız olaylardan sonra.Bazı insanlar en ufak esintide pes eder.Bırakır dostunu.Ama asıl dostluk
bizimki gibi bi kasırgadan sonra bile birbirini arayıp soranlardır.Kimse için,hiçbişey için bidaha asla bırakmıycaz birbirimizi.Aştık bu konuları
ama yinede belirtiyim ben.Onlara inat,ona inat. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 786590

Sömestrde inşallah buraya gelicek veeeeeeeeeeeeeeeeeeee kavuşucaz sonunda. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 216103 Annem olacak cici kadın ilk defa beni mutlu etcek bi teklifte bulundu. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 725194
Ece lan anneciğinide alıp bize geliceksin bak söz verdn. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 216103 Pasta börek yapıcam sana.ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 123706 Sonra iççez iççez birisiyle taşşak geççez tel~de.:(A):Gözlük takcaz
foto çekincez o mal gibi. :G Ay susutm devamını fotolarda görürsünüz. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 786590

Ah ya. (A) Göktuğ'u var bunun bi tane benim eniştem. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 216103 Allaaaaaaaaaaaaaah üstüne çok fantzisi var ece'nin. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 216103 Ama umarım bu sefer aradığını bulur,mutlu
olursun. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 543796 Sen mutlu olda yeter bana. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 543796

Geçen gece hiç üşenmedim sana şey yaptım ece. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 251376 şey..sign. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 216103 Telefonda bunu anlatana kadar canım çıktı aq.İngilizce kıt olunca sign diyoz anlamıyo. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 216103
Ama sonunda jelibon puffy dedm de anladı. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 725194 Pafican'm ya çok seviyorum seni. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 543796 Arkamızdan konuşan o kendinibilmezmal ajdar'n önünden yesin. Neyse tıp. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 293965

Bu varlık varya bu varlıııııııık.Eniştemin sevgilisi ötesi varlığı.Kedileri bi sever bi sever.Kedisi var hatta bi ara şey demişti mart'ta kedi azdı camdan kaçıyo.
Asdfghjklşi. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 216103 Çok pis hayallerimiz var. :T Fethedicez bi yeri. :T Bize kalacak. :T Kesiği sağolsun. :T Bibiğiiiiiim. :T

Valla pafican'm senin için yapmayacağım yok.Alayına gider.ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 543796 Muçuk muçuk kaçıyorum ben artık. ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] 725194

Yolun ardına bakmadık,yorulmadık .
Bak hala burdayız ..
Belki delirdikte belirdik,
Bak hala burdayız ..
http://www.busitebenimiste.com
Мîśś ŠмîLέ
.Sea*
.Sea*
Мîśś ŠмîLέ

MesajKonu: Geri: ecE. [ cins insanında başlığı böyle olur :D ]   ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] EmptyCuma Ara. 12, 2008 10:30 pm

ecch.m
kavgayla ay pardon tartışmayLa başLadı...
şimdi çok seviyorum seni..
çok bişe yazamıyorm ben hasta ve yaşlı biriym ..
mucu ..
Merwwe*

MesajKonu: Geri: ecE. [ cins insanında başlığı böyle olur :D ]   ecE.   [ cins insanında başlığı böyle olur :D ] EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 6:18 pm

çççççççççok seviyorum çok şeker birşey ya yerim seni xD iyiki tanımışım seni xD :P

ecE. [ cins insanında başlığı böyle olur :D ]
1 sayfadaki 1 sayfası